Kontakt

Skontaktuj się z nami

  • ADRES

    Domaniewska 37 lok. 2.43 , 02-672 Warszawa

  • TELFON

    Tel.kom 698-097-222, 606-875-734 Tel. Fax 22742-08-90

  • EMAIL

    ogrody.zimowe@wp.pl

Zapraszamy do kontaktu

Zapytanie nie zostanie wysłane bez zaakceptowania treści zgód na dole.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Administratorem danych osobowych jest Nowicki Ogrody Zimowe, ul.Domaniewska 37/2, Warszawa. Wyrażanie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne. Zgoda obejmuje wszystkie czynności przetwarzania dokonywane przez Nowicki Ogrody Zimowe we wskazanym w zgodzie celu. Osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma prawo do wycofania zgody na przetwarzania danych osobowych w każdym momencie w dowolnej formie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Dowiedz się więcej na temat "Polityka prywatności, Ochrona danych osobowych (RODO)".

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym przez Nowicki Ogrody Zimowe, ul.Domaniewska 37/2, Warszawa jako Administratora Danych Osobowych w celu obsługi ww. zapytania. Oświadczam jednocześnie, że zapoznałem/am się z pouczeniem zawartym powyżej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym przez Nowicki Ogrody Zimowe, ul.Domaniewska 37/2, Warszawa jako Administratora Danych Osobowych, w celu realizacji działań marketingowych i promocyjnych. Oświadczam jednocześnie, że zapoznałem/am się z pouczeniem zawartym powyżej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Nowicki Ogrody Zimowe, ul.Domaniewska 37/2, Warszawa za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na podany w formularzu adres e-mail oraz nr telefonu informacji handlowych dotyczących jego produktów i usług. Oświadczam jednocześnie, że zapoznałem/am się z pouczeniem zawartym powyżej.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne i bezterminowe. Osoba, której dane dotyczą ma w każdej chwili prawo dostępu, możliwość poprawienia, zmiany lub usunięcia swoich danych.