ogród zimowy kraków

Ogrody zimowe Kraków

Ogród zimowy to konstrukcja, dzięki której możesz zyskać dodatkową przestrzeń do wypoczynku i rekreacji. To także miejsce stwarzające dogodne warunki do wegetacji roślin. Zastosowanie nowych technologii zwiększa szczelność konstrukcji, tym samym umożliwiając jej komfortowe użytkowanie niezależnie od pory roku czy warunków pogodowych na zewnątrz.

Firma Nowicki OGRODY ZIMOWE od lat z sukcesami projektuje i wykonuje ogrody zimowe na indywidualne zamówienie. Tworzymy konstrukcje, które w sposób harmonijny dopełniają bryłę budynku, a zarazem są niezwykle funkcjonalne i komfortowe w użytkowaniu. Naszą specjalnością są szklane ogrody zimowe. Przeszklenia umożliwiają kontakt z naturą, podczas gdy system uszczelek zapewnia szczelność konstrukcji i jej efektywność energetyczną. Oferowane ogrody zimowe są łatwe do ogrzania, a co za tym idzie funkcjonalne także w sezonie zimowym.

Ogrody zimowe marki Nowicki – Dlaczego warto nam zaufać?

Jako producent szklanych ogrodów zimowych realizujemy rozwiązania w pełni dostosowane do wymogów technicznych i oczekiwań Klienta. Każdy wykonany przez nas ogród zimowy to konstrukcja przemyślana, którą wyróżnia:

  • funkcjonalność,
  • precyzja wykonania,
  • estetyka,
  • trwałość.

Dostarczamy szeroki wachlarz rozwiązań, pośród których każdy inwestor może wybrać te, które najlepiej odpowiadają jego wizji ogrodu zimowego. Zapewniamy:

  • realizację konstrukcji o dowolnym kształcę i powierzchni,
  • możliwość wyboru pomiędzy dachem szklanym a pełnym,
  • możliwość dobudowy ogrodu zimowego do obiektu już eksploatowanego lub wykonania konstrukcji wolnostojącej,
  • szeroki wybór przeszkleń do wyboru,
  • profesjonalną wentylację ogrodów zimowych.

Wykonujemy konstrukcje dedykowane hodowli roślin, jak również ogrody zimowe przeznaczone do wypoczynku i rekreacji. Nasze realizacje są użytkowane przez gości restauracji i hoteli oraz właścicieli prywatnych domów mieszkalnych. Szklane ogrody zimowe oferują wysoki komfort cieplny i dużo światła. Ich dodatkową zaletą jest swoboda kontaktu z naturą – wielkopowierzchniowe przeszklenia nie ograniczają widoku.

Ogrody zimowe – Kraków i okolica

Inwestorów z terenu miasta Kraków i okolicy zainteresowanych profesjonalnym wykonaniem ogrodu zimowego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie szklanych ogrodów zimowych przeznaczonych do użytku całorocznego. Współpracujemy w tym zakresie z inwestorami prywatnymi i biznesowymi. Posiadamy doświadczenie w realizacji konstrukcji o różnych powierzchniach.